Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

3 triky, vďaka ktorým budete vyzerať mladšie a mladšie!

Ak sa jedná o mladosť, ženy i muži dokážu spraviť čokoľvek. Pozreli sme sa na 3 triky, ktoré to dokážu, i keď sa môžu zdať trošku strelené :-). Nemajte predsudky, kým ich nevyskúšate a verte, že vaša pleť sa vám za ne poďakuje!

3 triky, vďaka ktorým budete vyzerať mladšie a mladšie!

1. Face cvičenia

Je super, ak pravidelne navštevujete yoga hodiny, ale je načase, aby ste rozcvičili svoje telo i vyššie od ramien. Myslíme tým tvár a tvárovú gymnastiku, ktorá je veľmi populárna už niekoľko rokov. Cvičenie zaberie pár minút denne a dokáže zázraky. 

 

2. Kratšie vlasy

Možno si myslíte, že vaše vlasy nemajú nič dočinenia s vašou mladosťou. Opak je pravdou. Správne zvolený strih vlasov, vám dokáže ubrať roky!

 

3. Viac baktérií v strave

Zdravé baktérie sú viac než dôležité pre naše zdravie. Nielen trávenia i pleti ale aj správneho zbavenia sa toxínov. Probiotiká by mali byť každodennou súčasťou vašej stravy. Vaša pleť získa jas a potrebnú rovnováhu.

 

Autor: redakcia Foto credit: Getty Images, @jlo

 

 

 

Galéria

názov
názov
názov
názov