Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

3 mestá, ktoré stoja za hriech navštíviť v USA!

Samozrejme aj v Eúrope sú prenádherné miesta, ktoré môžete navštíviť hoci aj cez predĺžený víkend. Ale pokiaľ sa už vydáte na cestu do Ameriky, pozrite si naozajstné city skvosty, ktoré táto krajina ponúka! Či už si chcete posiedieť pri bazéne, objaviť úpne nové mesto, ísť na wellness víkend alebo možno navštíviť mesto, kde ste už boli. Tu sú 3 obľúbené mestá, ktoré vás osviežia a ponúknu vám dávku plnú dobrodružstiev.

3 mestá, ktoré stoja za hriech navštíviť v USA!

New Orleans, Louisiana

V New Orleans sa každoročne konajú mnohé slávnosti spojené s jedlom. Sú veľmi špecifické, napríklad jedna slávnosť je spojená s jazzom - Jazz Fest. Mesto ponúka i náučné cestičky, napríklad Múzeum druhej svetovej vojny (National WWII Museum). A kde sa ubytovať? Vyskúšajte francúzsku štvrť, kde sa nachádza i hotel Monteleone, ktorý je známy pre svoje výborné služby a históriu. Ak by vám vyhladlo, navštívte brunch Atchafalaya alebo Café du Monde! 

 

Sedona, Arizona

Ak vás zaujíma umenie a kultúra, tak práve Sedona je tým pravým orechovým mestom pre vás. Mesto je domovom výnimočných galérií, ktoré vám prinesú krásne zážitky. Po prehliadke umeleckej scény si môžete oddýchnuť napríklad v Amara Resort & Spa, kde si môžete vyskúšať kúpele alebo v reštaurácii Salt Rock, kde vás osviežia ich typickými margaritami :-). Keď sa vyberiete na cestu do Sedony, nemali by ste vynechať pešiu turistiku, ktorá je veľmi obľúbená - Slide Rock State Park. Má tri chodníky s rôznymi pamiatkami, ktoré je možné vidieť po ceste. Park je domovom medveďov, orlovcov, volaviek a jeleňov, takže o dobrodružstvo núdza nebude.

 

Ojai, Kalifornia

Ak potrebujete načerpať ten pravý "kali" vzduch, zabudnite na obvyklú Santa Barbaru alebo Palm Springs. Ojai je ideálnou voľbou a zmenou, asi hodinu od Los Angeles. Ponúka relaxáciu v púšti, ktorá dýcha ako mesto Napa. Nocujte v hoteli Ojai Valley Inn & Spa, ktorý má kúpele svetovej úrovne a prírodnú vlastnú lekáreň. V Ojai na vás budú čakať i golfové a tenisové ihriská, bazény a skvelá gastronómia. Ak chcete nájsť svoj "Zen", vyskúšajte meditáciu v Meditation Mount centre, ktoré vás určite zaujme svojou rozmanitou ponukou služieb.

 

Autor: redakcia Foto credit:@camilacoelho, Hotel Monteleone, Amara Resort & Spa, Ojai Valley Inn & Spa

Galéria

názov
názov
názov