Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

3 knihy letného čítania!

Je načase obmeniť zimné čítanie za letné. Za čítanie, ktoré sa hodí nie len k teplejším dňom, ale i do tašky k moru, či na piknik. Práve toto obdobie ponúka nespočetné množstvo noviel s ľahším nádychom, ktoré zhltnete behom pár dní. Pozrite sa s nami na to najlepšie, čo nám ponúka letný výber kníh :-).

3 knihy letného čítania!

THE FEMALE PERSUASION

Novela The Female Persuasion sleduje kroky hanblivej študentky Greer Kadetsky, ktorá nájde svoju ženskú spriaznenú dušu. V knihe sa nájdu všetky ženy a veľakrát zažijete "aha" moment, kedy objavíte seba samú v daných situáciach. Práve preto sa táto kniha stala ženským must have tejto sezóny!

 

THE MARS ROOM 

Možno poznáte spisovateľku Rachel Kushner z roku 2013, kedy napísala mnohokrát ocenenú knihu The Flamethrowers. The Mars Room, je však kniha z iného súdku. Kniha plná humoru s príbehom o žene, ktorá sa dostala do väzenia za to, že zabila svojho stalkera. Príbeh tejto novely je naozaj očarujúci a dychberúci.

 

THAT KIND OF MOTHER

Táto kniha, z pera autora Rich and Pretty, prišla na trh 8. mája a celosvetovo ho ovládla. Novela poukazuje na nálady ženy, priateľstvá, ale i materstvo. Avšak s jedným rozdielom! Poukazuje na všetky oddiene ženy tak, aby sme sa z nich nezbláznili :-).

 

 

Autor: redakcia Foto credit: web, @martalozanop

 

 

 

Galéria

názov
názov
názov
názov