Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

17. ročník MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA

Již po 17. Prahu poctilo ve dnech 11. až 19. července více než 70 neslyšících dívek a mužů. Velké finále probíhalo v Kongresovém centru na Praze 4, které moderovala Lenka Vacvalová stejně jako v loni v našich šatech a Jan Čenský, který oblékl oblek od naší spřátelené firmy Respect fashion. (Opletalova 23)

17. ročník MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA

Půjčili jsme si popisek, který napsala Lenka Vacvalová jako reakci na nečekanou událost:

„Sú veci medzi nebom a zemou…veci, ktoré nenaplánuješ…Úplne absurdné momenty, o ktorých si myslíš, že sú nereálne, ale keď sa stanú, tak máš pocit, akoby sa na chvíľu celý svet zastavil. Toto je jeden z nich. Počas moderovania Miss Deaf World mi na šaty sadol motýľ! Áno prosím pekne, motýľ. V kongresovom centre.  Zo všetkých tých ľudí si vybral práve mňa. (mimochodom, dobrý vkus!)

Mimochodem tyto šaty váží 15kg a jsou vyšité korálky a kamínky PRECIOSA. Soutěž nespočívala jen vzhledovou prezentací jednotlivých soutěžících, ale také i začlenění sluchově postižených mladých lidí do společnosti.

Že by naše šaty přinášely štěstí?

Měli jsme tu čest a postarali jsme se o dress code jedné mladé slečny Petry Gluchové, které jsme vybraly troje krásné šaty. 

Jednou z rób, kterými jsme jí podpořili, byly šaty, které pro nás jsou srdeční záležitost. Právě v těchto šatech se prošla po červeném koberci Veronika KopřivováKarlových Varech. Další šaty byly červené hedvábné šaty, které byly zlatě povyšívané v oblasti topu. Třetí šaty byly ze zlatého brokátu vyšívané korálky pozlacené 23 karátovým zlatem.

Věříme, že jí naše šaty přinesly štěstí, neboť se stala první češkou, která vyhrála MISS EUROPE.

Autor: NIKOL & JAKUB PONER - Foto: Archív PONER

 

Galéria

Lenka Vacvalová a Jan Čenský
Lenka Vacvalová butterfly
Lenka Vacvalová butterfly
Lenka Vacvalová a šaty Poner
Lenka Vacvalová a šaty Poner
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Lenka Vacvalová a Petra Gluchová
Červené hedvábné šaty Poner
Červené hedvábné šaty Poner
Petra Gluchová Miss Europe