Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Sweet Life

Chic nápady, ako dekorovať steny!

Sweet Life

Chic nápady, ako dekorovať steny!

Hovorí sa, že nábytok je základom domu, ale nie tým, čo dáva dušu bývaniu. To čo odráža náš vkus, pocity, štýl a náladu sú práve dekorácie, ktoré zvolíme do svojho bývania. Dekoráciou nemyslíme fotografiu, ktorú si kúpite už zarámovanú. Je to niečo viac. Odraz vášho - ja! Možností ako dekorovať steny, je naozaj mnoho a nemusí to byť len plátno s obrazom známeho umelca. Skúste byť odvážnym dekoratérom a vybočiť z radu. Pozreli sme sa nad rámec bežných dekorácií a našli sme jedinečné možnosti, ako vyplniť biele steny!

Čítať viac
6 spôsobov ako byť lepším priateľom!

Sweet Life

6 spôsobov ako byť lepším priateľom!

Vďaka sociálnym sieťam vieme presne, čo a kedy robia naši priatelia. A s našimi stále aktívnejšími plánmi a životným štýlom je vždy jednoduchšie dvakrát poklepať na fotografiu priateľa a dať „like“ alebo odpovedať na jeho príbeh na Instagrame, ako ho pozvať na obed alebo mu jednoducho zavolať. Verte, že to môže byť pre vašich priateľov sklamaním, ak ich „kontaktujete“ len online. Priateľstvo má rovnaké princípy ako akýkoľvek iný vzťah. Pozrite sa s nami na 6 spôsobov ako byť naozaj lepším priateľom i v dnešnej online dobe!

Čítať viac
LORD ovládne vašu kuchyňu!

Sweet Life

LORD ovládne vašu kuchyňu!

V dnešnej uponáhľanej dobe, každý vo vlastnej domácnosti ocení pomocníkov, ktorí vedia za nás urobiť všetky, čo najviac nudné, monotónne a nezáživné práce. Aj vy patríte k tým, čo chcú prvorado žiť a nie trápiť sa s domácimi prácami? LORD je pripravený vždy pomôcť! Ako, to sa dozviete z nasledovných riadkov.

Čítať viac