Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Sweet Life

LORD ovládne vašu kuchyňu!

Sweet Life

LORD ovládne vašu kuchyňu!

V dnešnej uponáhľanej dobe, každý vo vlastnej domácnosti ocení pomocníkov, ktorí vedia za nás urobiť všetky, čo najviac nudné, monotónne a nezáživné práce. Aj vy patríte k tým, čo chcú prvorado žiť a nie trápiť sa s domácimi prácami? LORD je pripravený vždy pomôcť! Ako, to sa dozviete z nasledovných riadkov.

Čítať viac
JANE BIRKIN & famous hit „Je t’aime“ first time in Bratislava

Sweet Life

JANE BIRKIN & famous hit „Je t’aime“ first time in Bratislava

Už o pár dní budete mať možnosť počuť naživo originál stále sexi hitu Je t’aime, priamo v podaní slávnej herečky a speváčky Jane Birkin, podľa ktorej je pomenovaná aj slávna luxusná kabelka Birkinka a v speváčkinej výbave nechýba ani v jej veku 71. rokov. V Bratislave na živom koncerte vystúpi po prvýkrát a sprevádzať  ju bude slovenský orchester Cappela Istropolitana.

Čítať viac
Feng Shui in 5 easy steps!

Sweet Life

Feng Shui in 5 easy steps!

Jar v plnom prúde a všetci si uvedomujeme, že prichádza čas „jarného detoxu“. Či už pre naše zdravie, šatník alebo domov. Jarné upratovanie neznamená len umývanie okien, či triedenie vecí! My sme sa pozreli ako dostať do našich domovov pokoj a harmóniu prostredníctvom Feng Shui. Pred pár mesiacmi prišiel trend hygge neskôr zen dekórovanie, ale Feng Shui nejakým záhadným spôsobom neustále prebýva v našich mysliach. Je to starobylé učenie, ktoré by nás malo priviesť k vytvoreniu takého domova, ktorý nám bude napomáhať k lepšiemu prežívaniu života. Predstavuje skvelý spôsob prežitia jari i v domácnosti. Ako vlastne začať a správne vytvoriť vibráciu Feng Shui? To sa dočítate v nasledujúcich piatich tipoch!

Čítať viac