Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

FASHION

New jewelry trend!

FASHION

New jewelry trend!

Ak zvolíte jednoduché šaty alebo krátke jeansy s bielym tričko, vždy budete mať pocit, že vám niečo chýba. Ako to zdokonaliť? Výraznými šperkami, ktoré majú toto leto zelenú. Farebnosť, rôznorodosť, drevený nádych, výrazné náušnice či prstene. To je tá správna voľba ako ozvláštniť basic outfit.

Čítať viac
Chic fot the gym

FASHION

Chic fot the gym

Oblečenie na cvičenie nemusí byť len čierne, ale môže byť chic, ak zvolíte tie správne farby a strih. Jar treba využiť naozaj v každom smere! Dievčatá ako Gigi Hadid, Bella Hadidi či Kendall Jenner spravili revolúciu v obliekaní sa do fitness centra alebo na jogu. Revolúciu v oblečení, ktoré je chic a absolútne pohodlné.

Čítať viac
The swimsuit trend 2018!

FASHION

The swimsuit trend 2018!

Toto leto ponúka nespočetné množstvo možností vo výbere trendy plaviek. Trend sa točí okolo 80-tych rokov. Detaily bodiek, kvetov, nápadité farby a strihy robia z plaviek dokonalé módne kúsky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku na leto 2018.

Čítať viac
Straw bags - letné tašky, ktoré dodajú štýl každému outfitu!

FASHION

Straw bags - letné tašky, ktoré dodajú štýl každému outfitu!

Stali sa z nás absolútni fanatici do jednoduchých tašiek. Tašiek, ktoré si každý pamätá ešte z čias, keď naše staré mamy chodili s nimi na nákupy. Áno, hovoríme o móde "dierkovaných" tašiek - straw bags. Hlásia comeback a verte, či nie, práve ony dodajú chic mood každému zvolenému outfitu! Či už zvolíte natural farbu alebo multicolor, je naozaj už len a len na vás!

Čítať viac