Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

LUCIA LUCID SLÁDEČKOVÁ

Makeup & Sun

LUCIA LUCID SLÁDEČKOVÁ

Makeup & Sun

Čoraz viac žien trpí pigmentovými škvrnami. Patrím medzi ne. Začali sa vyskytovať po opaľovaní v Miami pred tromi rokmi. Pred opaľovaním som použila krém a na druhý deň som si našla tmavo-šedé pigmentácie na čele, pod nosom a na lícach. Je to naozaj neskutočne nepríjemné.

Čítať viac
LUCIA LUCID SLÁDEČKOVÁ

LUCIA LUCID SLÁDEČKOVÁ

LUCIA LUCID SLÁDEČKOVÁ

Presadila sa talentom a už niekoľko rokov stojí za bezchybným výzorom viacerých celebrít na Slovensku aj v Čechách. Spolupracuje so spevákmi, hercami, modelkami, dizajnérmi... Sama si zahrala v úlohe sestričky či v pár videoklipoch. Je ambasádorkou viacerých projektov. Ľudia ju vnímajú nielen ako vizážistku či stylistku, ale aj ako silnú motivátorku. Stala sa ikonou sociálnych sietí, hlavne instagramu, kde jej fotografie dosahujú cez 100 000 followerov a fanúšikov má i za hranicami. Aj keď už zažila veľký boom Lucid Style - značky, pod ktorou pôsobí a považujú ju za prominentnú make-up artistku, naďalej si zachovala pokoru i hrdosť, vie byť kamarátska, ale aj neprístupná, vie sa pochváliť a vie sa na seba hnevať, ale rozhodne sa nikdy sa nevzdáva! Lucia Sládečková momentálne prežíva najkrajšie obdobie v živote ženy a exkluzívne práve v našom magazíne vám po prvý raz predstavujeme aj jej malý poklad, dcérku Lýdiu.

Čítať viac
Are you going to say YES?

LUCIA LUCID SLÁDEČKOVÁ

Are you going to say YES?

Dovolenková sezóna nie je len o exotických destináciách. Leto sa nesie aj v duchu krásneho okamihu života. Svadobný deň nie je len jeden z najkrajších, ale súčasne i najvyčerpávajúcejších dní, ktoré si vie dokonale predstaviť každá z nás až vtedy, keď odznie prvé "ÁNO".

Čítať viac