Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články zo dňa
10.5.2018

Francúzska galette s jahodami.

Health & Wellness

Francúzska galette s jahodami.

Nedeľa ako stvorená na pečenie. Prichádza obdobie jahôd a bola by škoda ich nevyužiť na známy francúzsky koláč - galette v zdravšom podaní. Ak hľadáte voňavý koláč, na ktorý nepotrebujete byť cukrárkou, tak vyskúšajte špaldovú galette s jahodami a určite potešíte všetkých okolo!

Čítať viac
Chill out summer in Chateau Mcely!

TRAVEL

Chill out summer in Chateau Mcely!

Kozmická energia lásky, harmónia a letná pohoda! Povaľovanie sa v parku so skvelou hudbou. Každodenný coctail hour s myšlienkou - ďakujem za ďalší krásny deň - s DJ Lumier. A nemôže chýbať ani nové letné a la carte menu šéfkuchára Honzy Šterby! To všetko na vás čaká v CHATEAU MCELY Spa hotel & Forest retreat, počas letných mesiacov.

Čítať viac
The jewelry line we are obsessing!

FASHION

The jewelry line we are obsessing!

Určite poznáte túto značku šperkov nie len podľa názvu, ale i podľa jedinečného rukopisu, ktorý sa odráža v šperkoch Janky Radivojevič. Uchvátila nás už minulý rok a ani dnes nás jej kolekcia nenecháva chladnými, pretože presne vie, čo ženy potrebujú a chcú! Náramky, prstienky, medailónky. Pozrite sa s nami na tie naše najobľúbenejšie jewelry kúsky! Už viete o akej značke je reč?

Čítať viac