Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články zo dňa
25.10.2017

Make-up Studio - CLICK&COLLECT

FASHION

Make-up Studio - CLICK&COLLECT

Jeseň je plná skvelých farieb. Tie inšpirujú nielen módne domy, ale aj kozmetické firmy. V minulosti ženy oslavovali toto ročné obdobie práve pre jeho farebnosť a hojnosť. Červeň, bronz, zlato. Presne tieto predstavujú top trendy aj dnes. Módny priemysel si na tom dal proste záležať a sním aj Make-up Studio Eurovea.

Čítať viac
BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI - CENTRUM MESTA OPÄŤ OŽILO MÓDOU -

CULTURE

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI - CENTRUM MESTA OPÄŤ OŽILO MÓDOU -

Dňa 28. júna 2017 sa tím SPARKLING - v zostave majiteľky Simony Stískalovej, marketingovej riaditeľky Niny Šurinovej Sedlákovej, ako aj šéfredaktorky online magazínu Moniky Vrankovej - zúčastnil veľkolepej módnej šou, ktorá sa konala na Hlavnom námestí v Bratislave pod názvom MÓDA V MESTE. I tento rok sa táto udalosť niesla v znamení elegancie a štýlu. Charakteristickou črtou letnej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz je bezplatný vstup, vďaka ktorému sa móda dostala opäť o kúsok bližšie nielen k obyvateľom, ale i návštevníkom nášho hlavného mesta.

Čítať viac
Concept of the month IDENTITY

FASHION

Concept of the month IDENTITY

Čoraz častejšie sa stretávame s pojmom „concept store“ - špecializované lifestylové obchody. Táto dokonalá alternatíva založená na skúsenostiach a láske k určitým, málo dostupným fashion veciam, sa objavila v podobe krásneho obchodu identity na Rytířskej ulici 11, v Prahe. Na rozdiel od tradičných obchodov s oblečením, koncepčný obchod identity pestuje zážitok, ktorý nepocítite niekde inde. identity zostavilo kolekciu úžasných kúskov na jednom mieste, ktoré nielenže predstavujú dokonalý design, ale sú výsledkom tvrdej práce a unikátnosti.

Čítať viac
VOSS Poklad z Nórska

Sweet Life

VOSS Poklad z Nórska

Kvalitný pitný režim je každodennou potrebou všetkých ľudí na celom svete. Voda je predsa súčasťou každej jednej bunky nášho tela. Je doslova hnacím motorom nášho metabolizmu a teda základom života. Výberu vody by sme mali venovať minimálne takú pozornosť, ako výberu kvalitných potravín. Práve preto sme pre vás vyspovedali importéra a distribútora značky VOSS, Dominika Lenkeia.

Čítať viac
MICHAEL KOVÁČIK MILÁČIK HVIEZD

FASHION

MICHAEL KOVÁČIK MILÁČIK HVIEZD

Rodák z Čierneho Balogu sa presťahoval do Prahy, aby si splnil svoj sen. Navrhovať začal síce len pred pár rokmi, ale dnes patrí medzi etablovaných dizajnérov, ktorého diela s obľubou nosia tie najzvučnejšie mená českej a slovenskej smotánky. Jeho pravým rukopisom sú rafinované a ženské modely s jemnou dávkou minimalizmu.

Čítať viac