Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články zo dňa
24.10.2017

Hotel Golf Praha!

TRAVEL

Hotel Golf Praha!

Keď sa povie Praha, každý si predstaví to svoje. Historické uličky, nádych dokonalosti, kaviarničky, či množstvo návštevníkov. My sme si predstavili práve jeseň - ročné obdobie, ktoré robí Prahu ešte krajšou. Zážitok pravej jesene môžete zažiť v Hoteli Golf Praha, ktorý sa nachádza na skok od lesov, prírody a pritom stále blízko historickej Prahy. Hotel si prešiel rôznymi štádiami a dnes sa pýši svojou krásou a luxusom po rekonštrukcii.

Čítať viac
Dva chutné a zdravé recepty od Mirky Luberdovej!

TRAVEL

Dva chutné a zdravé recepty od Mirky Luberdovej!

MIRKA LUBERDOVÁ sa špecializuje na udržiavanie optimálneho a vyváženého zdravia pomocou výživy a zdravého životného štýlu, ktorý za posledné roky patrí patrí neodmysliteľne k jej životu. Hoci tvrdí, že práca výživového poradcu je hobby, jej výsledky a nadšenie, ktoré do toho vkladá, hovoria za všetko. Špeciálne pre SPARKLING pripravila dva chutné a zdravé recepty!

Čítať viac
Dane... Nikdy nekončiaca téma!

Sweet Life

Dane... Nikdy nekončiaca téma!

Od útleho detstva bolo jej snom študovať telovýchovu a šport. Súčasné povolanie ním nebolo nikdy. Chcela študovať niečo, kde je veľa pohybových aktivít, keďže so športom vyrastala. Jej rodičia jej však štúdium na fakulte telovýchovy a športu neodporučili. Nebolo to pre ňu jednoduché, ale z racionálnych dôvodov si nakoniec vybrala Vysokú školu ekonomickú v Bratislave.

Čítať viac
IVAN PAVLE „Svet výtvarného umenia mi dovoľuje byť kráľom vo vlastnej krajine.“

Sweet Life

IVAN PAVLE „Svet výtvarného umenia mi dovoľuje byť kráľom vo vlastnej krajine.“

Tvorbu medzinárodne uznávaného maliara, ktorého meno patrí k najväčším pojmom slovenského výtvarného génia, charakterizuje plodný maliarsky nepokoj a vyhranený rukopis. Venuje sa najmä maľbe a kresbe, ale aj sochárskej tvorbe, nábytkovým objektom a ilustrácii. Minulý rok oslavoval krásne jubileum, pri príležitosti ktorého dokonca vydal knihu básní. Talent od Boha, Ivan Pavle.

Čítať viac
ZDRAVÝ PRÍPITOK #saganujem

TRAVEL

ZDRAVÝ PRÍPITOK #saganujem

Ako si udržať zdravie a zároveň nehladovať? Topinambur - slnečnica hľuznatá, jednoduché smoothie v spojení s čerstvým ovocím a zeleninou. Surový topinambur v rôznych spojeniach je skvelým zdrojom energie a živín. Jeho príprava vám zaberie sekundu a rýchlo vás zasýti. Topinamburové smoothie je výborným zdrojom antioxidantov, obohacuje krv a povzbudzuje organizmus.

Čítať viac