Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články zo dňa
23.10.2017

RACHEL ZOE - stylistka celebrít -

The box of culture

RACHEL ZOE - stylistka celebrít -

Američanka, ktorá je vo svete módy uznávaná ako najlepšia stylistka všetkých čias. Celebrity po celom svete ju označujú za čarodejnicu v stylingu. Fashion ikona, uznávaná stylistka, bytová dizajnérka a módna návrharka, ktorá od útleho detstva sleduje, ale aj udáva trendy, ktoré hýbu svetom módy a stylingu. Samu seba nepovažuje za celebritu napriek tomu, že ňou bez pochýb je. Jej boho štýl obliekania a módne kreácie sú objektom fotografov po celom svete napriek tomu, že svojich klientov učí, že v jednoduchosti je krása.

Čítať viac
Niche perfumes!

Lux(u)ry Fashion

Niche perfumes!

Madeleine - kosmetické delikatesy sú skutočnou udalosťou vo svete parfumérstva. Prinášajú krásny zážitok, ktorý vás bude sprevádzať celé roky. Niche parfumy. Skvost. Delikatesa. Parfumy, ktoré nedokážete odložiť zo svojich rúk pre ich precíznosť a kvalitu. Nechajte sa okúzliť niche rozhovorom s majiteľkou Madeleine - kosmetické delikatesy, pani Ivanou Rudičovou - ženou, ktorá zmenila pohľad mnohých ľudí na svet parfumov.

Čítať viac