Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články zo dňa
23.10.2017

COLBERT MD PRE ZDRAVÚ A ŽIARIVÚ PLEŤ

FASHION

COLBERT MD PRE ZDRAVÚ A ŽIARIVÚ PLEŤ

Aj vy sa pri pohľade na krásne tváričky hollywoodskych star a topmodeliek pýtate, aké tajomstvo sa skrýva za ich sviežim lookom a dokonalou pokožkou? Áno, je za tým muž, a nie hocijaký! Dr. David Colbert a jeho anti-age kozmetický rad COLBERT MD – DAILY NUTRITION FOR SKIN urobí hviezdu prvej veľkosti aj z vás!

Čítať viac
RACHEL ZOE - stylistka celebrít -

CULTURE

RACHEL ZOE - stylistka celebrít -

Američanka, ktorá je vo svete módy uznávaná ako najlepšia stylistka všetkých čias. Celebrity po celom svete ju označujú za čarodejnicu v stylingu. Fashion ikona, uznávaná stylistka, bytová dizajnérka a módna návrharka, ktorá od útleho detstva sleduje, ale aj udáva trendy, ktoré hýbu svetom módy a stylingu. Samu seba nepovažuje za celebritu napriek tomu, že ňou bez pochýb je. Jej boho štýl obliekania a módne kreácie sú objektom fotografov po celom svete napriek tomu, že svojich klientov učí, že v jednoduchosti je krása.

Čítať viac
Niche perfumes!

FASHION

Niche perfumes!

Madeleine - kosmetické delikatesy sú skutočnou udalosťou vo svete parfumérstva. Prinášajú krásny zážitok, ktorý vás bude sprevádzať celé roky. Niche parfumy. Skvost. Delikatesa. Parfumy, ktoré nedokážete odložiť zo svojich rúk pre ich precíznosť a kvalitu. Nechajte sa okúzliť niche rozhovorom s majiteľkou Madeleine - kosmetické delikatesy, pani Ivanou Rudičovou - ženou, ktorá zmenila pohľad mnohých ľudí na svet parfumov.

Čítať viac
Fall hair color trends!

FASHION

Fall hair color trends!

Trendy prichádzajú a odchádzajú skoro tak rýchlo ako ročné obdobia. Na scénu prichádza jeseň a s ňou i jesenné trendy farieb vlasov. Či už ste brunteka, blondínka alebo niekde medzi tým, môžete nájsť inšpiráciu v našej galérii.

Čítať viac