Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

CULTURE

CULTURE & ART SUMMER 2018

CULTURE

CULTURE & ART SUMMER 2018

Máte radi filmy, divadlá, hudbu, či iné umenie? Máme pre vás potešujúcu správu! V rámci leta 2018 nuda v oblasti kultúrnych akcií rozhodne nehrozí. Premiéru bude mať množstvo filmov, užiť si môžete letné festivaly – divadelné aj hudobné, koncerty, či výstavy. Čaká na vás mnoho skvelých akcií a by bola škoda nechať si ich ujsť. Pokojne sa nechajte inšpirovať.

Čítať viac
RIVER SHOW EUROVEA 2018

CULTURE

RIVER SHOW EUROVEA 2018

Už po štvrtý raz sa 16.júna počas sobotňajšieho poobedia stretli známe tváre , aby si pri pohári Möet & Chandon vychutnali exhibície majstrov sveta vo vodných športoch, krásne jachty, či módnu show v rámci štvrtého ročníka RIVER SHOW a THE SPARKLING REPORT bol pri tom.

Čítať viac
3 knihy letného čítania!

CULTURE

3 knihy letného čítania!

Je načase obmeniť zimné čítanie za letné. Za čítanie, ktoré sa hodí nie len k teplejším dňom, ale i do tašky k moru, či na piknik. Práve toto obdobie ponúka nespočetné množstvo noviel s ľahším nádychom, ktoré zhltnete behom pár dní. Pozrite sa s nami na to najlepšie, čo nám ponúka letný výber kníh :-).

Čítať viac
Meghan & Prince Harry! Royal wedding!

CULTURE

Meghan & Prince Harry! Royal wedding!

Práve dátum 19. máj 2018 sa stal naozaj kráľovským! Princ Harry a americká herečka Meghan Markle si povedali svoje áno v Kaplnke svätého Juraja. Celý svet spozornel a nachvíľku si užíval happy ending pravej lásky tejto šarmantnej dvojice. Pozrite si v našej galérii tie najkrajšie chvíľky Meghan a Princa Harryho!

Čítať viac
The highlights Coachella 2018!

CULTURE

The highlights Coachella 2018!

Aj tento rok ako tie ostatné sa uskutočnil úžasný americký festival Coachella! Jeho hlavnou ozdobou sa stala bohyňa Beyoncé. Je to vôbec prvá žena s černošskými koreňmi v histórii Coachelli, ktorá sa objavila ako dominanta celého projektu. Priaznivci tejto veľkolepej show si ju mohli vychutnať počas dvoch hodín s úžasným doprovodom a ďalšími prekvapeniami.

Čítať viac