Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Bon Voyage

So Gulicious! So delicious!

Bon Voyage

So Gulicious! So delicious!

Téma pečenia cukroviniek, či tortičiek sa stáva čoraz aktuálnejšou a oblúbenejšou. Práve to nás doviedlo na adresu známu svojou precíznosťou, profesionalitou a obĺúbenosťou. K Lucke Gulišovej, ktorá stojí za úžasnými dobrotami So Gulicious. Pustila nás do svojho sladkého sveta a nie len to! Prezradila nám svoj príbeh, pár typov na koláčiky, ale aj svoje malé Turbosparkling tajomstvo :-). Takže pokiaľ stále váhate, či sa pustiť do pečenia, tak verte, že spolu s nami a Luckou to zvládnete!

Čítať viac
WINTER PARADISE - Top 8 lyžiarskych stredísk, ktoré musíte navštíviť!

Bon Voyage

WINTER PARADISE - Top 8 lyžiarskych stredísk, ktoré musíte navštíviť!

So zimou si nepochybne spájame aj obdobie zimných radovánok a športov. Milovníci lyží, snowboardov a čaju s rumom sa každú zimu nevedia dočkať toho najlepšieho, čo zima a sneh ponúkajú. Lyžovačky! Zostavili sme pre vás zoznam najlepších lyžiarskych stredísk a rezortov v Európe, z ktorých si odnesiete zážitky, na ktoré len tak ľahko nezabudnete. Skutočný winter paradise!

Čítať viac
Al Faro Delicious flavour of Mediterranean cuisine

Bon Voyage

Al Faro Delicious flavour of Mediterranean cuisine

V samotnom centre Bratislavy, pri brehu rieky Dunaj, sa na promenáde Eurovea, nachádza kulinárske miesto, ktorého návštevou sa razom vo svojej mysli opäť ocitnete na dovolenke. Môže okolo vás padať sneh a napriek tomu sa dostaví pocit letného ničnerobenia, ak si vychutnáte delikátne stredomorské menu, ktoré je zárukou dobrodružstva pre vaše chuťové poháriky.

Čítať viac
AMERICAN VALENTINE’S DAY?!

Bon Voyage

AMERICAN VALENTINE’S DAY?!

Už je to dávno, čo do slovenských kín prišiel kultový film Valentine´s Day s hviezdnym hereckým obsadením a ukázal nám, ako sa tento deň dá alebo nedá prežívať. A aké významné alebo menej významné postavenie môže v živote ľudí odohrávať. Rok 2010. Vtedy sme už aj my prežívali ošiaľ naplno. Lebo Slovensko je Valentín-pozitívne! Prenáša sa nevedomky a pod kožu sa dostáva superrýchlo! Sviatok náročný na vnemy, vznetlivé emócie a čítanie myšlienok. Totálna alchýmia s mnohými prívlastkami! Tohtoročné valentínske posolstvo znie: to, čo si sa v romantických komédiách naučil, využi vo svoj prospech! Ale predovšetkým veľmi štýlovo!

Čítať viac
North is the new Paris

Bon Voyage

North is the new Paris

Francúzsko je už celé stáročia celosvetovou mekkou módy, umenia a gastronómie. Táto krajina si dokázala udržať status ikony aj v 21. storočí a to hlavne vďaka jej hlavnému mestu, južnému pobrežiu a vínnym oblastiam. Čo však severná časť francúzska? Má čo ponúknuť alebo je právom zabudnutý kraj?

Čítať viac