Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

TRAVEL

PER SE - NEW YORK

TRAVEL

PER SE - NEW YORK

Modré dvere, presne také, ako pri práčovni v Kalifornii. Zrejme tým chcel práve Thomas Keller vytvoriť nárazník medzi nákupným centrom a jeho reštauráciou, aby zabránil vstupu zvedavým zákazníkom.

Čítať viac
NOMA - KODAŇ

TRAVEL

NOMA - KODAŇ

Noma reštaurácia sa už niekoľkýkrát stala najlepšou reštauráciou na celom svete. Práve preto sa René Redzepi rozhodol vytvoriť New Noma, ktorá ohuruje ďalej aj za hranice krajiny.

Čítať viac
Ithaa Undersea Restaurant - Maledivy

TRAVEL

Ithaa Undersea Restaurant - Maledivy

Ithaa je celosvetovo prvá reštaurácia, ktorá sa nachádza 5 metrov pod morom v svetoznámom letovisku Maledivy na ostrove Maldives Conrad Rangali. Panoramatický výhľad umožňuje návštevníkom obedovať a sledovať tisíce rýb, ktoré okolo plávajú a to všetko bez toho, aby mali mokré nohy.

Čítať viac
HOW TO EXPERIENCE THE MOST LUXURY WORLDWIDE RESTAURANTS!

TRAVEL

HOW TO EXPERIENCE THE MOST LUXURY WORLDWIDE RESTAURANTS!

Ľudia cestujú kvôli zážitkom, histórii miest, kultúre a v dnešnej dobe i kvôli kvalitnému jedlu po celom svete. Nezáleží na meste, ktoré navštívite, vždy by ste mali mať však rešpekt ku kultúre a tradíciám. Nebojte sa ochutnať svet a tie najlepšie kombinácie jedál v najlepších reštauráciách sveta. Sme si takmer istí, že ak raz zažijete takýto gastronomický zážitok, bude to pre vás zážitok na celý život. Inšpirujte sa tento týždeň, postupne, štyrmi nami vybranými najluxusnejšími reštauráciami na celom svete a možno vaša budúca dovolenka bude práve v jednom z týchto miest.

Čítať viac
AL FARO – KEĎ LETO CHUTÍ

TRAVEL

AL FARO – KEĎ LETO CHUTÍ

Kvalitná kuchyňa a rýchlosť, s akou dokáže personál obslúžiť hostí, je najväčšou prednosťou reštaurácie Al Faro. Krásny výhľad na Dunaj, skvelé umiestnenie v tesnej blízkosti centra mesta a bezproblémové parkovanie, sú len ďalším bonusom. Ak túžite nasať atmosféru gastronómie Bratislavy, reštaurácia Al Faro je správnou voľbou.

Čítať viac
Mcelské svadby snov

TRAVEL

Mcelské svadby snov

Tohtoročný svadobný maratón je už v plnom prúde, avšak snubné prstienky sa rozdávajú aj ďalej. Vo vzduchu cítiť začiatok nových a nových svadobných príbehov. V prípade, že sa tak deje aj u vás vedzte, že môžete prežiť doslova svadbu snov kedykoľvek počas celého roka. Mcely totiž majú čaro v každom ročnom období a akomkoľvek štýle.

Čítať viac