Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články od autora
Redakcia

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

BEAUTY

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

Meghan mala vždy svoj osobitý štýl v obliekaní i líčení a nepoprela ho ani na svoj veľký svadobný deň! Jej rebélia, osobitosť a názor z nej priam srší práve vďaka makeupu, ktorý ju dokonale vystihuje. Jej svadobný beauty look je nadčasový a prežije dekády. Čo za jej dokonalým svadobým výzorom, okrem génov, stojí? Pozrite sa s nami!

Čítať viac
Meghan & Prince Harry! Royal wedding!

CULTURE

Meghan & Prince Harry! Royal wedding!

Práve dátum 19. máj 2018 sa stal naozaj kráľovským! Princ Harry a americká herečka Meghan Markle si povedali svoje áno v Kaplnke svätého Juraja. Celý svet spozornel a nachvíľku si užíval happy ending pravej lásky tejto šarmantnej dvojice. Pozrite si v našej galérii tie najkrajšie chvíľky Meghan a Princa Harryho!

Čítať viac
TOP spring nail colors!

BEAUTY

TOP spring nail colors!

Akonáhle nás zasiahli žiarivé lúče slnka, začala hra v podaní farieb lakov na nechty! Nude je vždy dobrou voľbou, ale to neznamená, že by sme sa nemohli odviazať. Fresh & Fun to sú heslá jari 2018! Od mint zelenej až po žltú!

Čítať viac
Ako prežiť prvé rande!

Health & Wellness

Ako prežiť prvé rande!

Niekedy sa prvé rande stane tým najlepším, čo sme mohli zažiť. Stane sa určitým sľubom, že náš život sa zmení o 180 stupňov. Niekedy sa prvé rande stane naopak katastrofou, na ktorú nebudeme radi spomínať. Ako ho prežiť, aby nás "nepoškodilo"? Na to neexistujú tabuľky ani žiadne výpočty, možno len malé nápady, ktoré nás ním prevedú bez ujmy :-).

Čítať viac
Chic nápady, ako dekorovať steny!

Sweet Life

Chic nápady, ako dekorovať steny!

Hovorí sa, že nábytok je základom domu, ale nie tým, čo dáva dušu bývaniu. To čo odráža náš vkus, pocity, štýl a náladu sú práve dekorácie, ktoré zvolíme do svojho bývania. Dekoráciou nemyslíme fotografiu, ktorú si kúpite už zarámovanú. Je to niečo viac. Odraz vášho - ja! Možností ako dekorovať steny, je naozaj mnoho a nemusí to byť len plátno s obrazom známeho umelca. Skúste byť odvážnym dekoratérom a vybočiť z radu. Pozreli sme sa nad rámec bežných dekorácií a našli sme jedinečné možnosti, ako vyplniť biele steny!

Čítať viac