Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články od autora
Redakcia

5 healthy summer snacks!

Health & Wellness

5 healthy summer snacks!

Snažiť sa jesť zdravo počas zmrzlinovej letnej sezóny, je naozaj ťažké, priam nemožné, pokiaľ nechcete vstávať ráno 5:00 AM a pripravovať si snacks dopredu. Našli sme riešenie v podobe 5-tich zdravých snackoch, ktoré sú zdravé, letné a hlavne neodolateľné.

Čítať viac
JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

BEAUTY

JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

Leto je všeobecne obľúbeným ročným obdobím. Prináša so sebou mnoho priaznivých účinkov pre náš organizmus, ale zároveň je náročným obdobím pre našu pleť. Mali by sme oveľa viac dbať o jej starostlivosť a to hlavne o hydratáciu. Na klinike zdravia a krásy Interklinik sme pre vás v oblasti estetickej dermatológie objavili úžasnú novinku JUVEDERM® VOLITE, ktorá je v rámci zlepšenia hydratácie a celkovej kvality pleti tým najlepším riešením.

Čítať viac
Mcelské svadby snov

TRAVEL

Mcelské svadby snov

Tohtoročný svadobný maratón je už v plnom prúde, avšak snubné prstienky sa rozdávajú aj ďalej. Vo vzduchu cítiť začiatok nových a nových svadobných príbehov. V prípade, že sa tak deje aj u vás vedzte, že môžete prežiť doslova svadbu snov kedykoľvek počas celého roka. Mcely totiž majú čaro v každom ročnom období a akomkoľvek štýle.

Čítať viac
New jewelry trend!

FASHION

New jewelry trend!

Ak zvolíte jednoduché šaty alebo krátke jeansy s bielym tričko, vždy budete mať pocit, že vám niečo chýba. Ako to zdokonaliť? Výraznými šperkami, ktoré majú toto leto zelenú. Farebnosť, rôznorodosť, drevený nádych, výrazné náušnice či prstene. To je tá správna voľba ako ozvláštniť basic outfit.

Čítať viac