Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články od autora
Martin Nemček

Allemannsretten - Norwegian art of enjoying the nature

Gave til Norge

Allemannsretten - Norwegian art of enjoying the nature

Nerozmýšľajú nad tým, koľko je vonku stupňov, aké je počasie – Škandinávci si vždy nájdu čas na to ísť von, do prírody. Niet sa čo čudovať, nakoľko tieto krajiny sú, okrem svojej vyspelosti a vysokého životného štandardu, známe najmä pre svoje jedinečné životné prostredie a jeho zachovanosť. Svoj prístup a lásku k prírode majú zapísanú v DNA už storočia. A v posledných desaťročiach ju spečatili aj zákonmi.

Čítať viac
So Gulicious! So delicious!

Bon Voyage

So Gulicious! So delicious!

Téma pečenia cukroviniek, či tortičiek sa stáva čoraz aktuálnejšou a oblúbenejšou. Práve to nás doviedlo na adresu známu svojou precíznosťou, profesionalitou a obĺúbenosťou. K Lucke Gulišovej, ktorá stojí za úžasnými dobrotami So Gulicious. Pustila nás do svojho sladkého sveta a nie len to! Prezradila nám svoj príbeh, pár typov na koláčiky, ale aj svoje malé Turbosparkling tajomstvo :-). Takže pokiaľ stále váhate, či sa pustiť do pečenia, tak verte, že spolu s nami a Luckou to zvládnete!

Čítať viac